Upload Image...
Upload Image...

آشنایی با ما

تاریخچه

شرکت فردآور آزما ایرانیان فعالیت خود را در مردادماه 1372 و با هدف تامین و فراهم‌سازی فناوری‌های نوین صنعت تشخیص آزمایشگاهی (IVD) آغاز نمود. این شرکت به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه تولید، توزیع و تامین تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی , از بدو تاسیس تاکنون خود را متعهد به درک و تامین نیازهای مشتریان در چارچوب استانداردهای ملی, بین المللی و همچنین قوانین و مقرارت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی می‌داند.

شرکای تجاری شرکت متشکل از از معتبرترین و بنام‌ترین کمپانی‌های عرصه تشخیص آزمایشگاهی هستند که بخش بزرگی از بازار جهانی این صنعت را در اختیار دارند. برندهای مطرحی که در حوزه‌های مختلف آزمایشگاهی از جمله شیمی بالینی، هورمون شناسی، انعقاد خون، ایمونولوژی، ایمونوهماتولوژی، الکتروفورز، آلرژی و تشخیص مولکولی فعالیت دارند.

نقاط عطف فردآور

یکی از مهمترین عرصه های فعالیت فردآور آزما ایرانیان، راه اندازی خط تولید محصولات ایمونوهماتولوژی در سال 1396 و با همکاری کمپانی دایگست فرانسه و مطابق با استانداردهای GMP می‌باشد. در این زمینه، شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 13485 نیز شده‌است و همکاری سازنده‌ای با سازمان انتقال خون ایران دارد.

مشتریان شرکت بیش از 70 درصد از جامعه آزمایشگاهی کشور را شامل می‌شوند و مجموعه فردآور آزما ایرانیان مفتخر است که علی رغم شرایط سخت و پیچیده ، توانسته سال های متمادی با جلب اعتماد مشتریان و با احترام به خواست و نظر ایشان، خدمات متنوع و گسترده‌ای را ارائه دهد.